قوانین سایت

لطفا قبل از استفاده از سایت شرایط و قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش های این وب سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است. همچنین گروه آواهنر | چاپ افزار حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از تغییرات در این سند به آن سر بزنند.

تعریف واژگان

 • منظور از سایت، مرکز، ما، چاپ افزار و Chapafzar. وب سایت http://chapafzar.ir می‌باشد.
 • منظور از کاربر، کارفرما، سفارش دهنده، درخواست کننده شخصی است که به هر شکلی از خدمات این وب سایت استفاده کند.

شرایط

 1. این مرکز حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهادی و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.
 2. هدف مرکز تسهیل خدمات تایپ، ترجمه، طراحی و برنامه نویسی می‌باشد و بنابرین هر ارسالی که شامل چیزی مغایر با این هدف باشد حذف می‌شود و حساب کاربری ارسال کننده برای همیشه بسته می‌شود.
 3. تمامی فعالیت های انجام شده در این سایت می‌بایست بر اسای قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.
 4. برای حفاظت و اعاده حقوق قانونی کاربران و مجریان، تمامی کاربران مرکز باید حد اقل 18 سال سن داشته باشند، افرادی که این شرط را ندارند اجازه استفاده از خدمات این سایت را ندارند و درصورت تخلف هرگونه عواقب بر عهده خود شخص می باشد.
 5. تعهدات شما: شما در هنگام استفاده از این وب سایت موافقت می نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:
  • جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
  • ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آمیز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
  • ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر/مخرب.
  • ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
  • ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.
 6. کارفرما موظف است پس از پایان کار نسبت به تایید پروژه یا اعمال نظر برای تغییرات(بر اساس ضوابط هر نوع پروژه) حداکثر طبق بازه ی زمانی زیر اقدام نماید:
  • پروژه هایی با مهلت انجام کمتر از 6 ساعت: 24 ساعت
  • پروژه هایی با مهلت انجام بیشتر از 6 ساعت و کمتر از 2 روز : 48 ساعت
  • پروژه هایی با مهلت انجام بیشتر از 2 روز: 72 ساعت
 7. بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی کارفرما در این مدت به منزله تایید نهایی پروژه بوده و هیچگونه حقی مبنی بر تغییرات و اصلاحات اولیه (که درشرایط عادی به صورت رایگان در اختیار کارفرما قرار میگیرد) در پروژه برای کارفرما نمی باشد.
 8. فرمت محاسبه ی قیمت نهایی در کلیه ی پروژه ها بایستی از فرمت استاندارد که در بخش قوانین و مقررات سایت مشخص شده است استفاده شود . در صورتی که کارفرما فرمت خاصی را تعیین نماید ، مجری می تواند طبق فرمت استاندارد محاسبه نماید و طبق خواسته ی کارفرما فایل را تغییر دهد و کارفرما حق تعیین فرمتی غیر از فرمت استاندارد برای محاسبه ی قیمت پروژه ها را ندارد.
 9. مجری جهت دریافت موجودی حساب خود (موجودی حاصل از انجام پروژه) می تواند در پنل کاربری خود مراجعه کرده و مشاهده نماید.
 10. با توجه به نوع فعالیت مجازی و متکی بودن وضعیت سایت به سرورهای پشتیبانی، ممکن است در شرایط خاص اختلالاتی در فعالیت سایت رخ دهد که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار مسئولان سایت باشد کاربران حق مطالبه خسارت وارده را نخواهند داشت.
 11. نیم فاصله به طور پیشفرض در پروژه های تایپ در ورد الزامی نمی باشد اما در صورتی که کارفرما در توضیحات پروژه این مورد را اعلام نماید مجری موظف به انجام آن می باشد.